Rasti-Jussien organisaatio 2021

JOHTOKUNTA

Puheenjohtaja Ilkka Ruokola
050 523 7833
ilkka.ruokola@ruokola.com

Rahastonhoitaja
Eeva-Liisa Korkeakangas
Veljestentie 1
60510 HYLLYKALLIO
0400 569 173
eevaliisa.korkeakangas@gmail.com​​​​​​

Sihteeeri Luuri Pertti, & Kartta- ja Kilpailuvaliokunta
Hoijakankuja 3, 60320 SEINÄJOKI 
050 522 2150 
pertti.luuri@netikka.fi

Svahn Timo, Kuntosuunnistusvaliokunta
Sahrankatu 2A, 60320 Seinäjoki 040-584 5567 svahnto@gmail.com

Aho Jukka, Nuorisovaliokunta
044- 415 4930
jukka.aho@pp1.inet.fi

Hauhia Eija, Talousvaliokunta
0400-865202 eija.hauhia@outlook.com

Lemberg Tommy, Valmennusvaliokunta
050-556 3658 tommy.lemberg@gmail.com

Kujala Tapio, Tiedottaja
045-353 4134
tapio.kujala@live.fi

Toiminnan tarkastaja: Vesa Mäki-Ikola, varalla Alli Maja.

Kartta- ja kilpailuvaliokunnan jäsenet:
Harri Yli-Ilkka, Hannu Nikkola, Pasi Lehtimäki, Tapio Kujala, Jussi Pasanen ja Pertti Luuri.

Kuntosuunnistusvaliokunnan jäsenet:
Harri Yli-Ilkka, Ari Lemponen, Timo Svahn, Jukka Vainionpää, Mauno Näsi, Väinö Ojajärvi, Jarmo Ilkka, Pentti Heikkilä, Reino Myllyniemi, Olavi Saari, Veli- Matti Hakala ja Vesa Mäki- Ikola.

Nuorisovaliokunnan jäsenet:
Jukka Aho, Reija Aho, Pasi Kataja, Antero Konttinen, Marko Korhonen, Minna Lemberg, Anne-Mari Luhtasaari, Juhani Luhtasaari, Niina Muhonen, Jarkko Rajala.

Talousvaliokunnan jäsenet:
Ilkka Ruokola, Eeva- Liisa Korkeakangas, Eija Hauhia, Timo Saranpää, Tommy Lemberg ja Mauno Näsi.

Valmennusvaliokunnan jäsenet:
Tommy Lemberg, Ilkka Ruokola, Jukka Vainionpää, Jukka Aho, Heikki Koskela, Antero Konttinen, Juhani Luhtasaari, Jarkko Rajala, Timo Svahn ja Pasi Kataja.