Rasti-Jussien organisaatio 2022

JOHTOKUNTA

Puheenjohtaja Ilkka Ruokola
050 523 7833
ilkka.ruokola@ruokola.com

Sihteeeri Luuri Pertti
Hoijakankuja 3, 60320 SEINÄJOKI 
050 522 2150 
pertti.luuri@netikka.fi

Rahastonhoitaja
Eeva-Liisa Korkeakangas
Veljestentie 1
60510 HYLLYKALLIO
0400 569 173
eevaliisa.korkeakangas@gmail.com​​​​​​

Svahn Timo, Kuntosuunnistusvaliokunta
Sahrankatu 2A, 60320 Seinäjoki 040-584 5567 svahnto@gmail.com

Aho Jukka, Nuorisovaliokunta ( webmaster)
044- 415 4930
jukka.aho@pp1.inet.fi

Hauhia Eija, Talousvaliokunta
0400-865202 eija.hauhia@outlook.com

Lemberg Tommy, Valmennusvaliokunta
050-556 3658 tommy.lemberg@gmail.com

Kujala Tapio, Seuran tiedottaja (webmaster)
045-353 4134
tapio.kujala@live.fi

Toiminnan tarkastaja: Vesa Mäki-Ikola, varalla Alli Maja.

Kartta- ja kilpailuvaliokunnan jäsenet:
Pertti Luuri (johtokunta), Harri Yli-Ilkka, Hannu Nikkola, Pasi Lehtimäki, Tapio Kujala, Jussi Pasanen

Kuntosuunnistusvaliokunnan jäsenet:
Timo Svahn ( valiokunnan edustaja johtokunnassa) , Harri Yli-Ilkka, Mauno Näsi, Väinö Ojajärvi, Veli-Matti Hakala, Jarmo Ilkka ja Olavi Saari.

Nuorisovaliokunnan jäsenet:
Jukka Aho ( valiokunnan edustaja johtokunnassa), Minna Lemberg (Sinettiseura yhteyshenkilö), Juhani Luhtasaari, Eija Hauhia. Tommy Lemberg, Nina Muhonen, Jarkko Rajala, Pasi Kataja, Marko Korhonen, Pasi Lehtimäki, Laura Rinkineva

Talousvaliokunnan jäsenet:
Eija Hauhia (valiokunnan edustaja johtokunnassa), Ilkka Ruokola, Eeva-Liisa Korkeakangas, Tommy Lemberg, Mauno Näsi ja Timo Saranpää.

Valmennusvaliokunnan jäsenet:
Tommy Lemberg (valiokunnan edustaja johtokunnassa), Ilkka Ruokola, Jukka Vainionpää, Jukka Aho, Heikki Koskela, Juhani Luhtasaari, Jarkko Rajala, Timo Svahn, Mikko Patana, Jussi Pasanen ja Pasi Kataja.