PySu tulokset 2.5.2018 Tanelinlampi


Seuraavat henkilöt voisivat lähettää minulle loppuajan meiliin (marja.erkkila@netikka.fi), jotta saan lisättyä käsin heidät A-radan listaan. MTR ei suostunut purkamaan heidän tietojaan.

Tuomo Mukkala
Mikko Takamaa
Markku Varonen

 


Perhe-rata 3.5 km

  (Lähti: 6, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Siiri ja Ari Hautala                            29.49
   2. Juho Erkkilä                RaJu                29.53        +4
   3. Fiia Karjanlahti            RasKu               35.00     +5.11
   4. Eemeli Hemminki                                 41.37    +11.48

Ilman aikaa

Jari Karjanlahti
Timo Erkkilä


B-rata 5.3 km

  (Lähti: 9, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Juho Karhunen               YKV                 25.17
   2. Tomi Ulvila                                     25.30       +13
   3. Olavi Hautala               RaJu                26.49     +1.32
   4. Matti Pitkänen              RaJu                28.13     +2.56
   5. Juho-Matti Luoma-Lammi                          28.22     +3.05
   6. Päivi Koski                 YKV                 39.25    +14.08
   7. Juuso Koski                 YKV                 39.28    +14.11
   8. Serafina Karjanlahti        RasKu               39.46    +14.29
   9. Tuulia ja Pasi Perttu       LaihLu              42.38    +17.21


A-rata 9.8 km

  (Lähti: 39, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Mika Pensas                 Malax               26.46
   2. Juhani Lehtinen             SuJu                28.34     +1.48  
   3. Jarkko Lauronen             LaihLu              29.38     +2.52
   4. Lauri Laasanen              LaihLu              30.17     +3.31
   5. Kai Kamila                  SuJu                30.41     +3.55
   6. Heikki Linna                RasKe               31.32     +4.46
   7. Anna Ruokola                RaJu                33.17     +6.31
   8. Jouko Potinkara             RaJu                34.00     +7.14
   9. Matti Laasanen              LaihLu              34.01     +7.15
  10. Harri Yli-Ilkka             RaJu                34.43     +7.57
  11. Jari Harju                  RasKe               35.30     +8.44
  12. Jussi Koski                 YKV                 35.58     +9.12
  13. Päivi Hautamäki             KortJV              37.29    +10.43
  14. Jarmo Ilkka                 RaJu                37.47    +11.01
  15. Jari Karjanlahti            RasKu               37.52    +11.06
  16. Topias Saranpää             RaJu                38.18    +11.32
  17. Aulis Hahtola               RasKu               38.41    +11.55
  18. Ilkka Ruokola               RaJu                38.52    +12.06
  19. Hannu Takamaa                                   38.55    +12.09
  20. Juha Laasanen               LaihLu              39.17    +12.31
  21. Minerva Kamila              SuJu                39.22    +12.36
  22. Jukka Kinnari               SuJu                39.22    +12.36
  23. Timo Erkkilä                LapVi               39.50    +13.04
  24. Antti Pihlaja               Malax               41.14    +14.28
  25. Kristiina Rajasaari         RasKe               42.00    +15.14
  26. Arto Ikola                  RaJu                42.28    +15.42
  27. Heidi Korpela-Kamila        SuJu                43.41    +16.55
  28. Terhi Kaksonen              SuJu                45.14    +18.28
  29. Minna Rotola-Pukkila        KauKa               46.11    +19.25
  30. Jussi Kankaanpää            RaJu                52.01    +25.15

Ilman aikaa

Taisto Järvinen
Eija Keski-Säntti
Sirpa Mahlanen-Peltola
Eeva Peltola
Mika Rantala
Asko Sippola