Yöcup Katajalaakson leikkikenttä 11.10.2017

Tulokset 11.10.2017


Rata A miehet 5,3 km

Leimasimissa olleiden vikojen vuoksi tässä maaliintulojärjestys.
  (Lähti: 25, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Juha Luoma                  IkNV                39.34
   2. Teemu Kaksonen              YKV                 42.07     +2.33
   3. Jarkko Rantoja              PR                  44.16     +4.42
   4. Eero Markkila               RasKu               46.36     +7.02
   5. Mikko Patana                HiKi                46.49     +7.15
   6. Tapio Kujala                YKV                 54.12    +14.38
   6. Esa Kurki                                       54.12    +14.38
   8. Seppo Koskinen                                  57.37    +18.03
   9. Tomi Savolainen                                 57.46    +18.12
  10. Ari Varamäki                                    58.24    +18.50
  11. Reijo Toppari               KauWi               58.30    +18.56
  12. Heikki Koskela              RaJu                58.32    +18.58
  13. Jani Isoluoma               RasKu               59.17    +19.43
  14. Jouni Laakso                                  1.00.53    +21.19
  15. Sakari Koskela              RaJu              1.01.16    +21.42
  16. Matti Kattelus              LapVi             1.03.30    +23.56
  17. Harri Yli-Ilkka             RaJu              1.04.41    +25.07
  18. Pasi Kataja                                   1.06.32    +26.58
  19. Marko Korhonen              YlämPy            1.07.34    +28.00
  20. Mikael Suvanto                                1.07.47    +28.13
  21. Jani Leppäniemi             VetU              1.07.55    +28.21
  22. Heikki Hakala               KauWi             1.08.27    +28.53
  23. Jaakko Nyrhinen             YKV               1.16.50    +37.16
  24. MIka Rinta-Keturi                             1.20.34    +41.00
  25. Jukka Lehtimäki                               1.58.32  +1.18.58

Rata B naiset 3 km

  (Lähti: 7, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Tiina Niemi                 PoRa                39.47
   2. Päivi Pärnänen              RaJu                47.59     +8.12
   3. Maarit Niemi                PoRa                48.56     +9.09
   4. Sari Koskela                RaJu                57.03    +17.16
   5. Anne-Mari Hautamäki                           1.00.46    +20.59
   6. Päivi Hautala               RaJu              1.01.54    +22.07
   7. Päivi Kattelus                                1.23.45    +43.58

Rata B miehet 3km

  (Lähti: 5, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Juha Rantoja                RasKu               41.51
   2. Ismo Niemi                  PoRa                48.50     +6.59
   3. Ari Jäntti                                    1.02.19    +20.28
   4. Juha Aho-Pynttäri                             1.06.00    +24.09
   5. Veli-Matti Hakala           RaJu              1.11.40    +29.49

Rata 1

  (Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Ari Lemponen                RaJu                59.35

Rata 2

  (Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Juha-Matti Laakso                               08.45


Päivitetty: 14.10.17, Veli-Matti Hakala