Seura-alennus Supersportsista vuonna 2012 - MUISTA KÄYTTÄÄ HYVÄKSI

Supersportsista saa edelleen vuonna 2012 seura-alennusta, joka vaihtelee eri tuotteissa. Jokaisesta ostosta saa myös RaJu jälkihyvityksenä oman seura-alennuksen, joka käytetään ensi vuonna menestyneiden seuralaisten tukemiseen lahja-kortteina.

Jokainen jäsen saa seurakortin, jossa on seuran numero. Esitä kortti liikkeessä ja pyydä myyjältä seura-alennus, joka vaihtelee tuoteryhmittäin. Esitä kortti vielä kassalla uudestaan ennen ostosten tekemistä, jotta seuralle kertyy seurahyvitys.

Tulosta kortti tästä, jos sinulla ei ole sellaista.

Toivon, että mahdollisimman moni käyttäisi jatkossa korttia hyväksi. Tällöin seura ja kortin käyttäjä (alennukset) hyötyvät mahdollisimman paljon eduista. Seuran saama muutaman prosentin jälkihyvite käytetään jatkossa seuramme nuorten hyväksi ja on osa varainhankintaa.

M-LiisaPäivitetty: 22.01.12, Marja Erkkilä